قیمت پیکرتراشی شکم

قیمت پیکرتراشی شکم

شکم به دلایلی از جمله زایمان و افزایش وزن در اثر تجمع چربی فرم اولیه خود را از دست می دهد و دچار افتادگی پوست این ناحیه می شود . برای بازگرداندن شکل شکم به فرم مطلوب ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی انجام می شود.

افراد مناسب جراحی زیبایی شکم

اکثریت افرادی که برای این جراحی مراجعه می کنند می توانند ابدومینوپلاستی انجام دهند . بیشتر متقاضیان ، خانم ها هستند . خانم هایی که در اثر زایمان به دلیل تغییراتی که در جداره شکم اتفاق می افتد دچار افتادگی پوست و بزرگ شدن شکم می شوند . همچنین افرادی که به دلیل کاهش وزن زیاد پوست شکم هایشان افتاده شده است .

عکس جراحی زیبایی شکم

عکس جراحی زیبایی شکم

عمل زیبایی ترک شکم

در واقع افرادی برای این جراحی مناسب هستند که بارداری داشته اند و دچار افتادگی پوست و عضلات و چربی در ناحیه شکم شده اند .

جراحی زیبایی شکم بعد از بارداری

 

جداره شکم دارای لایه های مختلف است که مهم ترین آنها  : لایه پوست ، چربی ، عضله شکم . به هر دلیلی این لایه ها دچار تغییراتی می شود . مثلا در اثر بارداری خطوطی در لایه پوست ایجاد می شود . تجمع چربی در قسمت تحتانی و فوقانی شکم و به دنبال آن شل شدن عضلات شکم معمولا در خانم هایی که بارداری داشته اند ، مشاهده می شود .  در صورتی که پوست شل زیادی نداشته باشد و تجمع چربی کم باشد  و عضلات زیاد شل نشده باشند می توان برای این افراد از جراحی های کوچکتری از جمله لایپوپلاستی برای زیبایی شکم استفاده کرد .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید

عوارض جراحی زیبایی شکم

اگر پزشک از تکنیک های درست استفاده کند و بیمار به درستی انتخاب شود ، احتمال بروز عوارض بسیار کم می باشد . عوارض زمانی ایجاد می شود که یا بیمار به درستی انتخاب نشده یا جراح از تکنیک مناسبی استفاده نکرده است . البته عوارض کلی بعد از هر جراحی وجود دارد که طبیعی است و برطرف می شود اما عوارض اختصاصی به دلیل جراحی نامناسب شامل موارد ذیل می باشد :

  • آمبولی لخته خون
  • آمبولی چربی
  • نکروز یا از بین رفتن لبه های زخم

زمان مشاهده نتیجه جراحی زیبایی شکم

هر چه از زمان جراحی زیبایی بگذرد نتایج بهتر قابل مشاهده خواهد بود . البته باید گفت که در صورتی که جراحی به درستی انجام شده باشد ، نتایج بعد از گذشت زمان بهتر خواهد بود .

جراحی زیبایی شکم در چند مرحله انجام می شود؟

در 95% موارد این جراحی در یک مرحله انجام می شود مگر در مواردی که وزن چربی زیر شکم بالای 15 کیلو باشد که در مرحله اول مقداری از چربی ها خارج شده و از فرد خواسته می شود با رژیم و ورزش وزن خود را کم کند سپس مجدد عمل ابدومینوپلاستی انجام می شود و پوست اضافه برداشته می شود . در نتیجه فرد به شکل مطلوب شکم خود می رسد .

قیمت پبیکرتراشی شکم

هزینه جراحی زیبایی شکم به میزان چربی فرد و نوع تکنیکی که جراح استفاده می کند متفاوت می باشد . این هزینه شامل تجهیزات اتاق عمل ، مواد بیهوشی و دستمزد پزشک می باشد .

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =