عمل زیبایی بینی

عمل جراحی بینی

عمل زیبایی بینی | جراحی زیبایی بینی

جراحان خوب بینی پیشنهاد می کنند در صورتی که مشکلات ظاهری بینی به اندازه ایی که زیبایی ظاهری صورت شما را به اندازه شدیدی تحت تاثیر قرار داده است عمل زیبایی بینی را انجام دهید.

امروزه داشتن یک بینی زیبا دغدغه بسیاری از افراد است و همه روزه تعداد زیادی جراحی زیبایی برای بینی صورت میپذیرد. از بین تمام اعمال زیبائی ، جراحی بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است چهره بعد از انجام این عمل دچار تغییرات چشمگیری میشود ، از این رو انتخاب یک پزشک مجرب کمک بزرگی به شما در به دست آورن نتیجه ی مطلوب میکند. این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است . جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است و فاکتورهای پزشکی و روانی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک جراحی مراجعه کند رابه خوبی درک می کند ، هدف جراح این است که ظاهر بیمار را در طی اعمالی که به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر کند.
اگر قصد جراحی زیبایی بینی دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از عملی کردن تصمیم خود باید فاکتورهای زیبایی بینی را بسنجید .
در نظر گرفتن این موضوع کمک بزرگی در رابطه با جراحی زیبایی بینی به شما میکند .
زمانی که برای عمل بینی به پزشک مراجعه میکنید معیارهای مختلفی مد نظر قرار میگیرد.

  • زاویه بینی با پیشانی
  • زاویه بینی با صورت
  • ارتفاع بینی و مقیاس با دیگر اجزا صورت
  • عرض و پهنای بینی در مقایسه با چشم و دیگر اجزا

 

جراحی بینی
عمل بینی های گوشتی

در ابتدا به معرفی بینی های گوشتی میپردازیم ، بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و غدد سباسه فراوان و باز بودن سوراخ های پوست است که معمولا غضروف این نوع بینی ها ضعیف میباشد و بینی بیشتر شامل پوست و چربی می باشد و معمولا نوک بینی افتاده است و شامل پرهای باز و ضخیم می باشد شکل گیری بینی در جراحی با کار روی بافت سخت یعنی استخوان وغضروف انجام میگیرد و اصولا هیچگونه دستکاری در پوست صورت نمیپذیرد. در پوست های بسیار ضخیم گاهی مقداری از بافت چربی آزاد ممکن است برداشته شود ولی به هیچ وجه نباید خود پوست نازک شود چون احتمال آسیب به آن و متعاقبا بد شکلی شدید بینی بسیار زیاد است. متاسفانه ترمیم این اشکالات بسیار مشکل و گاهی غیر ممکن است.

دفورمیتی هایی که بعد از جراحی بینی به وجود می آید تا حدودی به تورم بینی بستگی دارد اما در صورتی که بعد از گذشت یک سال همچنان وجود دارند باید به پزشک خود مراجعه کنید

برچسب گذاری توسط , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =