جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی یکی از جراحی هایی می باشد که متقاضی برای انجام آن به نسبت زیاد می باشد . کسانی که تصمیم به جراحی پره های بینی خود دارند معمولا بینی آن ها از نوع گوشتی می باشد و دارای سواراخ های بزرگ و پهنی می باشد .تقارن نداشتن سوراخ های بینی بیشتر در این افراد دیده می شود و می تواند این عدم تقارن عاملی برای جراحی بینی پهن در آن ها باشد .

آناتومی بینی در جراحی پره های بینی

بینی دارای قسمت های مختلفی می باشد . هر کدام از قسمت های بینی به نوبه خود می تواند نقش پررنگی در زیبایی چهره افراد داشته باشد . پره های بینی یکی دیگر از قسمت های بینی می باشد که نقش پررنگی در جراحی زیبایی بینی و البته در زیبایی بینی دارد .

پره های بین انعطاف پذیر می باشند و دارای بافتی نرمی می باشند . اگر میزان این بافت ها بیشتر باشد پره های بینی نیز به نسبت بزرگ تر می باشد .

جراحی-پره-های-بینی

قبل از جراحی پره های بینی

جراح بینی قبل از اقدام به جراحی ابتدا بینی را از تمام جهات به طور کامل بررسی می کند و جراح در همین راستا ساختار کلی بینی را ارزیابی کرده و به نتیجه جراحی و البته تناسب با اجزای صورت فکر می کند . افرادی که هدف از جراحی آن ها جراحی پره های بینی می باشد ،جراح بینی سوراخ های بینی را از تمام زوایا ارزیابی و بررسی می کند

  • در طی این بررسی ها جراح بینی موارد زیر را بررسی می کند
  • ارزیابی بینی از زاویه پایین نوک بینی به نسبت سوراخ های بینی
  • بررسی از زاویه بغل بینی
  • بررسی از زاویه روبه رو اندازه پرههای بینی و اندازه فاصله ان ها با چشمان

روش جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی یک جراحی بسیار دقیق می باشد که به نظر ساده می آید اما جراح بینی در حین این جراحی باید بسیار دقیق پیش برود .در مرحله اول بیمار بیهوش می شود و اماده برای جراحی و سپس بعد از این مراحل جراح بینی با توجه به بررسی ها و مشاهدات برش های بین را ایجاد می کند .این برش هایی که زده می شود باید بسیار دقیق باشند

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

 

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =