از بین بردن تاتو پوست

از بین بردن تاتو پوست

پاک کردن تاتو یا محو کردن آن یکی از دغدغه های افراد است که از رنگ روی پوست خود راضی نیستند، گاهی خطاهای ایجاد شده بر روی ابرو یا تاتو هایی که از آنها راضی نیستید شمارا به این فکر فرو می برد که بخواهید آن را بردارید.

لیزر درمانی برای از بین بردن تاتو های پوست یکی از روش های نوین برای بیرون کشیدن رنگ روی پوست است.

این روش همچنین برای درمان ضايعات رنگى يا پيگمانته مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین می توان کک و مک و رنگدانه های تیره را نیز برطرف می سازد.در واقع از این لیزر برای از بین بردن جای تاتو و یا رنگ های موجود روی پوست انجام می شود.

از بین بردن جای تاتو

لیزر بر روی رنگ دانه های مو تاثیر می گذارد و در واقع باعث واکنش هایی می شود که رنگ زیر پوست را از بین می برد. ضایعات پوستی یا رنگ های روی پوست که بر اثر تاتو ایجاد شده اند پیگمنت نام دارند.

البته پیگمنت ها فقط تاتو های پوستی نیستند بلکه ضایعاتی مثل لک ها و کک و مک یا ضايعات تيره رنگى كه با افزايش سن بر روی پوست ایجاد می شوند و یا انواع خال هارا شامل می شوند.

برای از بین بردن تاتو روی پوست و یا لکه های تیره رنگ از لیزر های مخصوص استفاده می شود Q Switched Nd yag و IPL نوعی از این لیزر ها مى باشد و نتایج مثبتی برای بازسازی رنگ پوست دارد که لک های پوستی و رنگ های سطح آن را محو می نماید.

 

درمان تاتو با لیزر

تاتو رنگ هارا به پوست منتقل می کند و برای کشیدن طرح های خاص یا ابرو استفاده می شود،این تاتو ها با لیزر برداشته می شوند ، البته لیزر برای براشتن رنگ تاتو هاى مشكى و آبی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا بسيار راحت تر از ساير رنگها درمان مى شوند .پزشک برای این که بتواند رنگدانه هارا از بین ببرد از لیزرQ switched Nd yag استفاده می کند.

منبع: سایت دکتر غلامین

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =